I POLONIJNY TURNIEJ GRY IPN

MIŚ WOJTEK

MARZEC - MAJ 2021

data publikacji news'a

I POLONIJNY TURNIEJ GRY IPN \”MIŚ WOJTEK\”

Kochani,
długo chodził nam po głowie pomysł organizacji Polonijnej Ligi Gier IPN. Marzenia się spełniają, szczególnie tym, którzy się za nimi uganiają. Zaczynamy nasz szlak bojowy kultową grą \”Miś Wojtek\”. Zapraszamy do wspólnej polonijnej zabawy. Wraz z ekipą świetnych ludzi z IPN: autorów, edukatorów, organizatorów i sędziów. Z ciotką Misia Marianką i Misiem Bartkiem. Misie Wszystkich Krajów, Łączcie Się! 

\"\"

Drodzy Uczestnicy Polonijnego Turnieju dla Szkół ze Słynnym Misiem Wojtkiem! Kibice, Sympatycy, Obserwatorzy,Instytut Pamięci Narodowej i Polska Szkoła SEN w Dublinie z radością i dumą przedstawia pełną listę startową szkół zgłoszonych do I Ogólnoświatowego Polonijnego Turnieju Edukacyjnej Gry Planszowej – \”Miś Wojtek\”.1. Do pierwszych historycznych Rozgrywek Online z Misiem Wojtkiem zgłosiło się 47 szkół z 17 krajów i z 3 kontynentów!

2. Obok pełnej listy uczestników, przekazujemy Wam  terminy Regionalnych Rozgrywek Online.


3. Gry wraz z nagrodami dla uczestników z Rozgrywek Lokalnychzostały wysłane paczkami na wskazane przez Was adresy już w zeszłym tygodniu.

4. Dla zapominalskich, czyli dla Nas i ułatwienia, wszystkie zebrania, spotkania, rozgrywki, turnieje będą odbywać się wMisiowe Czwartki.

5. Już dziś zapraszamy Wszystkich w najbliższy czwartek 4 marca o godz. 19.00 czasu polskiego na Losowanie Grup w turniejach regionalnych. Obecność Drużyn, Opiekunów, Sędziów na losowaniu mile widziana. W trakcie losowania udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej wspólnej zabawy i odpowiemy na wszystkie pytania.

\"\"
Link do spotkania, na którym odbędzie się Losowanie Grup poniżej.

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/82180962740?pwd=ckZnd1hTZGtaT2NPVGlSTDhSN3JKZz09

Meeting ID: 821 8096 2740
Passcode: V7Bf0E

Wiadomość specjalna z ostatniej chwili!

Nasz Drogi Miś Wojtek w odsłonie naszego I Turnieju Polonijnego dla szkół ze świata, doczekał się też swojej strony internetowej dedykowanej specjalnie Jemu i Nam. Najnowsze wieści z misiowych aren, relacje, wyniki, komentarze, ciekawostki, regulaminy, drużyny, filmiki i wiele innych ciekawych materiałów znajdziecie na naszej stronie:

www.edukacjasen.pl/wojtek

Koordynatorzy:
Tomasz Bastkowski
+353 871091549 tomasz.bastkowski@olimpiadagier.org
Marta Snarska
+48 22 581 86 31 Marta.Snarska@ipn.gov.pl