Polonijna Liga "Misia Wojtka"

Edycja III

WRZESIEŃ 2022 - KWIECIEŃ 2023

data publikacji news'a

Misiowy Kurier Piątkowy 23 IX 2022

Droga Misiowa Rodzinko!

bardzo dziękujemy za wszystkie maile, smsy, telefony, zapisy. Za Wasz entuzjazm i radość związaną z powrotem misiowej rodzinki wraz z naszą ulubioną grą. Witamy w naszym misiowym turnieju kolejne kraje, szkoły, drużyny. Cieszymy się na spotkanie z debiutantami i nie możemy doczekać się powrotu naszych weteranów. 🙂

Przypominamy o zapisach do III Edycji Polonijnego Misia Wojtka. Pamiętajcie możecie zgłosić aż 4 drużyny ze szkoły. Link zgłoszeniowy i formularz są bardzo proste, a potwierdzenie udziału w rozgrywkach zajmie Wam kilka minut. Proszę kliknijcie tutaj:

LINK ZGŁOSZENIOWY.

https://polonica.org.pl/mis-wojtek-zapisy/

Startując z III Edycją Polonijnego Turnieju Edukacyjnej Gry Planszowej – „Miś Wojtek”. Instytut Pamięci Narodowej i Fundacja Polonica przypominają najważniejsze informacje.

1. Zwiększamy liczbę drużyn w naszych rozgrywkach. Z każdej szkoły polonijnej zapraszamy nawet 4 drużyny do eliminacji regionalnych.

Drużyny zgłaszamy do 30 września 2022.

2. Gramy od października 2022 do maja 2023 roku. Każda drużyna w rozgrywkach regionalnych weźmie udział w 6 turniejach podczas dwóch rund zasadniczej i rewanżowej (dwie wieczorne sesje dostosowane do Waszej strefy czasowej). Losowanie na początku października 2022. Koniec rozgrywek regionalnych w grupach i Misiowa Gala Internetowa w marcu 2023. Finały – Warszawa – maj 2023.

3. Drużyny liczą po 2 graczy w wieku od 6 do 16 lat i dorosłego trenera – nauczyciela, rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

4. Super News! W Finałach w Warszawie w maju 2023 roku weźmie udział rekordowa liczba 40 drużyn! To oznacza, że przygotowujemy niemal tygodniowy całkowicie refundowany pobyt dla 80 zawodników (chłopców i dziewcząt) i 40 nauczycieli, opiekunów z całego świata. Jak to wyglądało w maju wiedzą Ci z Was, którzy byli z nami, a pozostałym polecamy film i zdjęcia z finałów. Słowem działo się i znów będzie!

5. Trzecią Edycję Polonijnego Turnieju Misia Wojtka poprowadzą dla Was całkiem znani: Wojtek Sieroń, Bartek Pilarczyk, Tomek Bastkowski wraz z niezawodną misiową ekipą z IPN i Fundacji Polonica.

6. Dla tych, którzy zapomnieli jak się gra w naszą ukochaną grę, mamy roboczą wersję tutorialu z udziałem dzieciaków i młodzieży rozpoznawalnych z misiowych aren i internetowych zmagań.

Bardzo się cieszymy, że wracamy z naszym Misiem Wojtkiem. Czekamy na Was. Zgłaszajcie się. Piszcie. Dzwońcie.  My będziemy pisać na okrągło. 🙂

Tel. +353 871 091 549 (IRL) lub +48 609 912 982 (PL)

A i mamy dla Was regulamin. 🙂

REGULAMIN III EDYCJI ROZGRYWEK LOKALNYCH

Z misiowym pozdrowieniem w imieniu IPN i Fundacji Polonica

Tomasz Bastkowski

Koordynatorzy:
Tomasz Bastkowski
+353 871091549 tomasz.bastkowski@olimpiadagier.org
Marta Snarska
+48 22 581 86 31 Marta.Snarska@ipn.gov.pl