Polonijna Liga "Misia Wojtka"

Edycja III

WRZESIEŃ 2022 - KWIECIEŃ 2023

Witaj w III Edycji Turnieju

Instytut Pamięci Narodowej i Fundacja Polonica z radością i dumą zapraszają do udziału w III Edycji Polonijnej Ligi Gry „Miś Wojtek„.
Zapraszamy tych, którzy bawili się z nami w I oraz II edycji Turnieju oraz wszystkich nowych uczestników i drużyny z całego świata, do udziału w kolejnej odsłonie naszego wyjątkowego turnieju!

Zrobiliśmy to!
Jak na wielką misiową rodzinę przystało. Pobiliśmy wszystkie misiowe rekordy. 120 drużyn z 19 krajów stanie do III Edycji Polonijnego Turnieju Misia Wojtka 2022-2023.

W I Edycji Turnieju zgłosiło sie 47 drużyn z 17 krajów: Szkocji, Anglii, Irlandii , Belgii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji,  Rosji , Białorusi, Ukrainy, Turcji, Uzbekistanu,  Kataru,  Kanady i USA .

Do drugich Rozgrywek Online z Misiem Wojtkiem zgłosiło się 60 szkół z 19 krajów i 3 kontynentów! Do zabawy dołączyły drużyny z Egiptu, Islandii oraz Holandii!

Gorąco witamy w turnieju Weteranów zaprawionych w boju 😊 oraz nowych Graczy, którzy mogą liczyć na szczęście początkującego.

W połowie sierpnia uruchomiliśmy możliwość rejestracji uczestników i drużyn. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, by zgłosić swoją drużynę
do III Edycji Ligi Gry "Miś Wojtek".

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz problem z rejestracją drużyny, prosimy skontaktuj się z nami.

Zadaj nam pytanie

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Przedstawiamy nasz najnowszy filmik instruktażowy, który pomoże Wam zrozumieć zasady gry oraz mechanikę rozgrywki.

Zespół IPN przygotował dla Was specjalną wersję „Misia Wojtka” online! Znajdziecie tu wirtualną grę oraz samouczek.

Zobacz jak wyglądał WIELKI FINAŁ II Edycji Polonijnej Ligi w grę „Miś Wojtek” 2022.  Zobacz jak się bawiliśmy. Być może Ty i Twoja drużyna wygra obecną edycję Turnieju. 

Gdybyście chcieli poćwiczyć, załączamy filmik instruktażowy Wojciecha – Sędziego Głównego turnieju. Na końcu, kilka istotnych pytań i odpowiedzi.

Gramy w duchu fair play „zwyciężamy bez pychy,
przegrywamy bez urazy”.

DO ZOBACZENIA NAD PLANSZĄ