Czy zdajemy sobie sprawę jak wielka jest gościnność Polek i Polaków? Jak wielkie serce i współczucie dla przybyszów, poszkodowanych, ofiar wojennych, kobiet, dzieci, wdów i sierot mają nasi nasi rodacy? W ten listopadowy czas, kiedy wciąż wspominamy naszych bliskich oraz świętujemy wolność i niepodległość Ojczyzny, mamy dla Was kolejny webinar połączony z premierą filmu o Polsce –  krainie wolności, bezpiecznej przystani, gościnnym azylu i może ostatnim takim przyjaznym miejscu na Ziemi.

Which country has taken in the most refugees in the 21st century? Webinar #TruthAboutPoland – YouTube

Nasz film i webinar to czwarta odsłona autorskiego projektu informacyjnego „#TruthAboutPoland” realizowanego przez Fundację Polonica. To kolejny z dziewięciu unikatowych, krótkich filmów i webinarów w nowym cyklu ” 30 minut dla Polski”.

Poland welcomes refugees. Who is a refugee and how should we help? – YouTube

Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form medialnych w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W nowoczesnym formacie i ze  staranną dbałością o szczegóły dla dobra Rzeczypospolitej.

Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB i do polubienia naszego profilu akcji na Twitterze.

Śledź profil akcji na Twitterze:
https://twitter.com/TruthAboutPol

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2090648504472190

Polub naszą stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/polonicafundacja

Sybskrybuj nasz kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCrczPT7DKWPlINJiyakVEkg

Dołącz do grupy Polonici na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/556544727686796

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Polskiej Fundacji Narodowej.

By Konrad