Czy Polacy są pijakami? Czy na emigracji nadajemy się tylko do pracy na budowie, remontów i napraw? Czy Polska to zacofany kraj, o słabej gospodarce, dziurawych drogach z produktami fatalnej jakości?  O tych i innych mitach, stereotypach, uprzedzeniach oraz jak z nimi walczyć, dowiesz się z naszego najnowszego webinaru, oraz kolejnego filmu z serii #TruthAboutPoland

Mity na temat Polski i Polaków – webinar w ramach projektu #TruthAboutPoland – YouTube

Nasz webinar, połączony z premierą filmu to piąta część autorskiego projektu informacyjnego „#TruthAboutPoland” realizowanego przez Fundację Polonica. To kolejny z dziewięciu unikatowych, krótkich filmów i webinarów w nowoczesnym medialnym cyklu: ” 30 minut dla Polski”.

Myths About Poland And Poles – YouTube
Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form medialnych w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W nowoczesnym formacie i ze  staranną dbałością o szczegóły dla dobra Rzeczypospolitej.
Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB i do polubienia naszego profilu akcji na Twitterze.

Śledź profil akcji na Twitterze:
https://twitter.com/TruthAboutPol

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2090648504472190

Polub naszą stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/polonicafundacja

Sybskrybuj nasz kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCrczPT7DKWPlINJiyakVEkg

Dołącz do grupy Polonici na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/556544727686796


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Polskiej Fundacji Narodowej.

By Konrad