Drodzy Rodacy w Polsce i poza granicami Kraju.

Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia błogosławionych Świąt Narodzenia Pana Jezusa. Ciepłego, serdecznego, spokojnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi.

A tuż po Świętach, zapraszamy na kolejny trzydziestominutowy, aktywizacyjny webinar, połączony z premierą najnowszego filmu pt. „Zgadnij jaki kraj?” Tym razem zaprosimy Was w błyskawiczną podróż pełną quizów, zagadek, pytań, szarad, zaskakujących porównań i zestawień. Podczas trzydziestominutowego spotkania wspólnie odkryjemy jak Polska prezentuje się na tle innych, wiodących krajów europejskich. Gwarantujemy pełne zdziwienie, poczucie dumy, satysfakcję i dobrą zabawę. W sam raz na poświąteczne, przebudzenie naszych neuronów z zimowego snu.

Widzimy się w czwartek 29 grudnia 2022 o godz. 19.30 czasu polskiego na jedynym takim webinarze. Link i dane do logowania znajdziecie tutaj:

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA:

Temat: Zgadnij co to za kraj?
Data i czas: 29 Grudnia 2022 o godz. 19:30 (czasu polskiego)

Join Zoom Meeting (link do spotkania)

https://us02web.zoom.us/j/85986244800?pwd=UnZDRHhaeldXaXhEdkR1eXVpY2xtQT09
Meeting ID/ Identyfikator spotkania: 859 8624 4800
Passcode/ Hasło: 374548

Nasz webinar, połączony z błyskawicznym quizem i premierą filmu to szósta część autorskiego projektu informacyjnego „#TruthAboutPoland” realizowanego przez Fundację Polonica. To kolejny z dziewięciu unikatowych, filmów i webinarów w nowoczesnym cyklu: 30 minut dla Polski.

Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form  w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W unikatowym formacie i z dbałością o szczegóły.

Za nami premiera piątego webinaru i filmu 8 mitów o Polsce i Polakach” o  stereotypach i nieprawdziwych, utartych opiniach na nasz temat. 

Film oraz przewodnik po polskim „Soft Power” znajdziecie tutaj:

Więcej materiałów  szukajcie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB oraz nasze konto na Twitterze. Prosimy o polubienie naszego profilu akcji w mediach społecznościowych. Udostępniajcie nasze posty, filmy, wydarzenia i oznaczajcie je. Tutaj znajdziecie wszystkie namiary na nas:

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami 

Tomasz Bastkowski – Polonica

By Konrad