Szanowni Państwo, 

z radością przesyłamy rezultaty w premierowym projekcie: 

Turnieju Warsztatach Chrześcijańskich Gier Planszowych uczniów uczęszczających na lekcje religii.Zawody odbyły się w środę 8 grudnia 2023 w godz. 9.00 – 15.00. Łącznie w pierwszym regionalnym turnieju dla Podlasia wzięło udział 40 drużyn liczących 120 zawodników z 6 szkół z Białegostoku i regionu. W naszej klasyfikacji wyników uwzględniliśmy najlepszą drużynę z każdej szkoły. Awans do Turnieju Finałowego w Konstancinie Jeziornej uzyskują drużyny z 2 pierwszych miejsc.

WYNIKI TURNIEJU1. Zespół Szkół Elektrycznych im. J. Groszkowskiego w Białymstoku – 240 punktów

AWANS DO FINAŁÓW!2. Szkoła Podstawowa nr 20 im. Gen. Wł. Sikorskiego w Białymstoku – 222 punkty. AWANS DO FINAŁÓW!3. Szkoła Podstawowa w Sobolewie – 212 punktów.4.  Szkoła Podstawowa nr 2. im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku – 209 punktów.5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Władysława Wysockiego w Białymstoku – 192 punkty.6. Zespół Szkół w Księżynie –  179 punktów.
Zdjęcia z naszych zawodów znajdziecie tutaj:www.dobregry.org.plwww.polonica.org.pl

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników! 

Wielkie podziękowania dla gospodarzy z Zespołu Szkół Elektrycznych im. Profesora Janusza Groszkowskiego w Białymstoku, Fundacji Dobry Zakątek – twórcy marki Dobre Gry. Szczególne podziękowania dla Pana Bogumiła Dziedziula. 🙂

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami

Tomasz Bastkowski – Dobre Gry

By Konrad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *