Tuż po Świętach, poprowadziliśmy kolejny trzydziestominutowy, aktywizacyjny webinar, połączony z premierą najnowszego filmu pt. “Zgadnij jaki kraj?” Tym razem zaprosiliśmy uczestników w błyskawiczną podróż pełną quizów, zagadek, pytań, szarad, zaskakujących porównań i zestawień. Podczas tego trzydziestominutowego spotkania wspólnie odkryliśmy jak Polska prezentuje się na tle innych, wiodących krajów europejskich.

Zgadnij co to za kraj? – nagranie webinaru

Europa to kilkadziesiąt krajów i narodów. Europa to niezwykła i często skomplikowana historia, wiele trudnych zależności, przyjaźnie i uprzedzenia, trudne relacje ale także niezwykła pomoc i współpraca. Porównanie państw w Europie często prowadzi do niezwykłych i nieoczywistych wniosków. Który kraj dokonał tego pierwszy? Które Państwo rozwija się najszybciej? Który naród pomaga najwięcej? Gdzie urodzili się wybitni naukowcy? Te pytania nie zawsze znajdują jasne i proste odpowiedzi. Polska, Niemcy, Hiszpania, Włochy a może Francja? Obejrzyj nasz film i spróbuj zgadnąć, co to jest za kraj!

Can you guess what country it is? Comparison of countries in Europe.
Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form medialnych w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W nowoczesnym formacie i ze  staranną dbałością o szczegóły dla dobra Rzeczypospolitej.
Więcej informacji znajdziecie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB i do polubienia naszego profilu akcji na Twitterze.

Śledź profil akcji na Twitterze:
https://twitter.com/TruthAboutPol

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2090648504472190

Polub naszą stronę na Facebooku:
https://www.facebook.com/polonicafundacja

Sybskrybuj nasz kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCrczPT7DKWPlINJiyakVEkg

Dołącz do grupy Polonici na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/556544727686796


Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Polskiej Fundacji Narodowej.

By Konrad