Serdecznie zapraszamy na kolejny trzydziestominutowy webinar, połączony z premierą najnowszego filmu pt. „Przebij swoją bańkę medialną!” Tym razem zaskoczymy Was testem, który przeprowadzicie sami ze sobą. Podczas trzydziestominutowego spotkania na pewno odkryjecie czy stworzyliście swoją własną strefę komfortu, która tak naprawdę nie pomaga, a wodzi Was za nos.

Pokażemy też jak pułapki medialne i informacyjne uderzają w Naszą Ojczyznę oraz zdradzimy Wam proste sposoby na skuteczne uwalnianie potencjału Polski i Polaków w oparciu o najnowsze odkrycia i nowoczesną naukę.

Gwarantujemy pełne zaskoczenie z jego najwyższym poziomem edukacyjnym, dysonans poznawczy, satysfakcję, wolność intelektualną i dobrą zabawę. W sam raz na noworoczne, przebudzenie naszych neuronów z zimowego snu. 

Widzimy się w najbliższy poniedziałek 16 stycznia 2023 o godz. 19.30 czasu polskiego na jedynym takim webinarze. 🙂

Link i dane do logowania znajdziecie tutaj:

Topic: Przebij swoją bańkę medialną.
Time: Jan 16, 2023 07:30 PM Warsaw

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81028795184?pwd=Y1luMUFtUEF0aHRPVlJ2Q0M4dGZXZz09

Meeting ID: 810 2879 5184
Passcode: 017552

Nasz webinar, połączony z błyskawicznym testem i premierą filmu to siódma część autorskiego projektu informacyjnego „#TruthAboutPoland” realizowanego przez Fundację Polonica. To kolejny z dziewięciu unikatowych, filmów i webinarów w nowoczesnym cyklu: ” 30 minut dla Polski”.

Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form  w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W unikatowym formacie i z dbałością o szczegóły.

Za nami premiera szóstego webinaru i filmu „Zdziwisz się co to za kraj.” o tym jak Polska wypada w XXI wieku na tle wiodących krajów Europy. 

Film oraz jedyny niepowtarzalny quiz o Polsce – wschodzącej potędze europejskiej znajdziecie tutaj:

Wszystkie nasze filmy z rekordowym, bo obejrzanym przez 24 000 osób tytułem „8 mitów na temat Polski i Polaków” znajdziecie na naszej stronie:

www.polonica.org.pl

Więcej materiałów  szukajcie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB oraz nasze konto na Twitterze. Prosimy o polubienie naszego profilu akcji w mediach społecznościowych. Udostępniajcie nasze posty, filmy, wydarzenia i oznaczajcie je. Tutaj znajdziecie wszystkie namiary na nas:

https://www.facebook.com/polonicafundacja/videos/5876169349070450/

https://twitter.com/ThrueAboutPoland/status/1580952310456676358

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami 

Tomasz Bastkowski – Polonica

By Konrad