Drodzy Rodacy w Polsce i poza granicami Kraju,


Serdecznie zapraszamy na kolejny trzydziestominutowy webinar, połączony z premierą najnowszego filmu pt. „Sprawiedliwy jak Polak wśród narodów świata.” Podczas trzydziestominutowego spotkania zaprosimy Was w niezwykłą podróż z ludźmi, którzy wykazali się heroicznym bohaterstwem. Tak wielkim, że kręcą o nich filmy, eksponują w muzeach i wywyższają w panteonach w Polsce i na świecie.

Widzimy się w najbliższy czwartek 2 lutego 2023 o godz. 19.30 czasu polskiego na jedynym takim webinarze. 🙂

Link do webinaru i dane do logowania znajdziecie tutaj:

SZCZEGÓŁY SPOTKANIA:

Temat: Sprawiedliwy jak Polak wśród narodów świata.

Time: Feb 2, 2023 07:30 PM Warsaw
Data i czas: 2 Lutego 2023 o godz. 19:30 (czasu polskiego)

Join Zoom Meeting (link do spotkania)
https://us02web.zoom.us/j/86109149469?pwd=Rll5S3FCd3ozY29rQVA4K3VSSnNOdz09

Meeting ID/ Identyfikator spotkania: 861 0914 9469
Passcode/ Hasło: 079407

Nasz webinar, połączony z błyskawicznym testem i premierą filmu to ósma część autorskiego projektu informacyjnego „#TruthAboutPoland” realizowanego przez Fundację Polonica. To przedostatni z dziewięciu unikatowych, filmów i webinarów w nowoczesnym cyklu: ” 30 minut dla Polski”.


Naszym celem jest wykorzystanie, krótkich form  w języku polskim i angielskim do pokazania internautom na całym świecie prawdy o Polsce i Polakach. W unikatowym formacie i z dbałością o szczegóły.


Za nami premiera szóstego webinaru i filmu „Przebij swoją bańkę medialną” o tym jak uzyskać wolność i niezależność informacyjną z mocnym polskim wątkiem. Link do najnowszego filmu znajdziecie tutaj:


https://www.youtube.com/watch?v=Pz90pYwmBR8

Wszystkie nasze filmy z rekordowym, bo obejrzanym przez 52 000 osób tytułem „8 mitów na temat Polski i Polaków” znajdziecie na naszym Youtube:


https://www.youtube.com/channel/UCrczPT7DKWPlINJiyakVEkg

https://www.youtube.com/watch?v=Pz90pYwmBR8

Więcej filmów, materiałów  szukajcie na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Zapraszamy na grupę dyskusyjną na FB oraz nasze konto na Twitterze. Prosimy o polubienie naszego profilu akcji w mediach społecznościowych. Udostępniajcie nasze posty, filmy, wydarzenia i oznaczajcie je.

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami 

Tomasz Bastkowski – Polonica

By Konrad